Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Total
pl: Razem

en: configure
pl: konfiguruj

en: General
pl: Ogólne

en: Method
pl: Metoda

en: Order
pl: Kolejność

en: Days
pl: Dni

en: When an order is first paid in full
pl: Kiedy zamówienie jest po raz pierwszy opłacone w pełni

en: Shipping service
pl: Usługa dostawy
