Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Total
ru: Итого

en: configure
ru: настроить

en: General
ru: Общий

en: Method
ru: Метод

en: Order
ru: Порядок

en: Days
ru: Дни

en: Shipment ID
ru: ID отправки

en: Are you sure you want to delete this shipment?
ru: Вы уверены, что хотите удалить данную отправку?

en: Ubercart order
ru: Заказ Ubercart

en: Shipping service
ru: Услуга доставки
