Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Order
se: Diŋgo
