Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: configure
sl: nastavi

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Order
sl: Vrstni red
