Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: General
te: సాధారణ

en: Order
te: క్రమం
