Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: configure
am: ውቀር
