Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Total
bg: Общо

en: configure
bg: конфигурирай

en: General
bg: Общи

en: Order
bg: Поръчка
