Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: configure
el: ρύθμιση

en: General
el: Γενικά

en: Method
el: Μέθοδος

en: Order
el: Σειρά

en: Days
el: Ημέρες

en: Shipment ID
el: ID αποστολής
