Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: configure
et: seadista

en: General
et: Üldine

en: Method
et: Meetod

en: Order
et: Järjestus

en: Shipment ID
et: Saadetise ID

en: Shipping service
et: Kohaletoimetamise teenus
