Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: configure
fil: ayusin
