Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: configure
fr: configurer

en: General
fr: Général

en: Method
fr: Méthode

en: Order
fr: Ordre

en: Days
fr: Jours

en: Inventory
fr: Inventaire

en: Shipment ID
fr: Id d'expédition

en: Are you sure you want to delete this shipment?
fr: Etes-vous sûr de vouloir supprimer cet envoi ?

en: Tracking
fr: Suivi

en: Shipping rates
fr: Tarifs d'expédition

en: When an order is first paid in full
fr: Quand une commande est d'abord payée en totalité

en: Shipping service
fr: Service d'expédition
