Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Order
ga: Ordú

en: Shipping service
ga: Seirbhís seolta
