Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: General
ka: ზოგადი

en: Method
ka: მეთოდი
