Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: configure
ku: سازبکە

en: General
ku: گشتی

en: Order
ku: ڕیز
