Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
