Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Total
nl: Totaal

en: configure
nl: instellen

en: General
nl: Algemeen

en: Order
nl: Volgorde

en: Days
nl: Dagen

en: Inventory
nl: Inventaris

en: Shipment ID
nl: Verzend-ID

en: Are you sure you want to delete this shipment?
nl: Weet u zeker dat u deze verzending wilt verwijderen?

en: Tracking
nl: Volgen
