Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: General
ps: ټوليز

en: Order
ps: اوډون
