Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afişează

en: configure
ro: configurează

en: Order
ro: Comandă
