Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: configure
sk: konfigurácia

en: General
sk: Všeobecné

en: Method
sk: Metóda

en: Order
sk: Poradie

en: Days
sk: Dni

en: Shipment ID
sk: Označenie zásielky

en: Are you sure you want to delete this shipment?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto zásielku?

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Shipping service
sk: Doručovacia služba

en: Rate amount
sk: Hodnota sadzby
