Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: Order
sr: Редослед
