Shipwire Ubercart (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: View
sv: Visa

en: configure
sv: konfigurera

en: General
sv: Allmän

en: Order
sv: Ordning

en: Days
sv: Dagar

en: Inventory
sv: Inventarie
