Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: configure
ta: முறையமை

en: General
ta: பொது

en: Method
ta: முறை

en: Order
ta: வரிசை
