Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: configure
ug: تەڭشەش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Order
ug: تەرتىبى
