Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Email
bn: ইমেইল

en: Code
bn: কোড

en: Reports
bn: রিপোর্ট

en: Search index
bn: অনুসন্ধান সূচি

en: Search result
bn: অনুসন্ধানের ফলাফল
