Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (80 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: Currency
et: Valuuta

en: Quantity
et: Kogus

en: Tags
et: Sildid

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Theme
et: Teema

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Price
et: Hind

en: Customers
et: Kliendid

en: Customer
et: Klient

en: Product ID
et: Toote ID

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Code
et: Kood

en: Company
et: Asutus

en: Method
et: Meetod

en: SKU
et: Tootekood

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: Full
et: Täielik

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Source
et: Allikas

en: None.
et: Puudub.

en: revert
et: tühista

en: Cart
et: Ostukorv

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Shipping address
et: Kauba saatmise aadress

en: Products
et: Tooted

en: Grams
et: Grammid

en: Orders
et: Tellimused

en: Add to Cart
et: Lisa ostukorvi

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Add to Cart form
et: Vorm "Lisa ostukorvi"

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Rate
et: Määr

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Zip
et: Postikood

en: Country code
et: Riigikood

en: Reports
et: Raportid

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: clone
et: klooni

en: export
et: ekspordi

en: translate
et: Tõlgi

en: Admin
et: Administraator

en: Tips
et: Näpunäited

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Confirmed
et: Kinnitatud

en: Add to cart form
et: Ostukorvi lisamise vorm

en: Total price
et: Hind kokku

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Discounts
et: Allahindlused

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address 1
et: Aadress 1

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva

en: Search result
et: Otsingutulemus

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Save product
et: Salvesta toode

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
et: Soovi korral võib määrata alternatiivse URL aadresssi, millelt seda sisu näeb. Näiteks "kontakt" kontaktide lehe jaoks. Alias peab olema suhteline asukoht ning selle lõpus ei tohi olla kaldkriipsu, muidu alias ei tööta.

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.
