Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (80 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Remove
tr: Kaldır

en: Currency
tr: Para birimi

en: Quantity
tr: Miktar

en: Tags
tr: Etiketler

en: view
tr: görüntüle

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Number
tr: Sayı

en: Country
tr: Ülke

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Path
tr: Yol

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Teaser
tr: Özet

en: Theme
tr: Tema

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Email
tr: E-posta

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: URL alias
tr: URL takma adları

en: Price
tr: Fiyat

en: Customers
tr: Müşteriler

en: Customer
tr: Müşteri

en: Product ID
tr: Ürün ID

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: State
tr: Durum

en: Code
tr: Kod

en: Company
tr: Şirket

en: Method
tr: Yöntem

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: City
tr: Şehir

en: Full
tr: Tam

en: Token
tr: Simge

en: Source
tr: Kaynak

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: revert
tr: geri al

en: Cron
tr: Dönemsel görev

en: Cart
tr: Sepet

en: Billing address
tr: Fatura adresi

en: Shipping address
tr: Gönderi adresi:

en: Products
tr: Ürünler

en: Orders
tr: Siparişler

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: Add to Cart form
tr: Sepete Ekle formu

en: URL path settings
tr: URL yol ayarları

en: Rate
tr: Puan

en: Barcode
tr: Ürün Kodu

en: Unavailable
tr: Mevcut değil

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Reports
tr: Raporlar

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: export
tr: dışarı ver

en: Name of the product.
tr: Ürünün adı.

en: translate
tr: çeviri

en: Admin
tr: Yönetim

en: Tips
tr: İpucu

en: Search index
tr: Dizinde ara

en: The product title.
tr: Ürün başlığı

en: Total price
tr: Toplam fiyat

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: Total discount
tr: Toplam indirim

en: Discounts
tr: İndirimler

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Address 1
tr: Adres 1

en: manage fields
tr: alanları yönet

en: manage display
tr: görüntüyü yönet

en: Search result
tr: Arama sonucu

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Order number
tr: Sipariş numarası

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
tr: İsterseniz bu içeriğe erişilebilecek alternatif bir URL tanımlayın. Örneğin bir hakkında sayfası yazarken "hakkinda" girin. Bağıl yol kullanın ve sonuna eğik çizgi koymayın yoksa URL takma adı çalışmayacaktır.

en: Enable to override this field's links.
tr: Bu alanın bağlantılarını geçersiz kılmak için etkinleştir.
