Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Test
ug: سىناق

en: Number
ug: سان

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Code
ug: كود

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Full
ug: تولۇق

en: Source
ug: مەنبە

en: None.
ug: يوق.

en: Rate
ug: باھا

en: Reports
ug: دوكلات

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Search result
ug: ئىزدەش نەتىجىسى
