Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Remove
am: አስወግድ

en: Tags
am: መለያዎች

en: view
am: ትይታ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Code
am: ኮድ

en: Source
am: ምንጭ

en: None.
am: ምንም።

en: Reports
am: ሪፖርቶች
