Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: view
ast: vista

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Code
ast: Códigu

en: Method
ast: Métodu

en: None.
ast: Nengún.

en: revert
ast: desfacer
