Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Remove
mr: काढा

en: Currency
mr: चलन

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: Number
mr: अंक

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Price
mr: किंमत

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: State
mr: राज्य

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Reports
mr: अहवाल

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
