Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (40 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Remove
cy: Symud

en: Tags
cy: Tagiau

en: view
cy: gweld

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: Number
cy: Rhif

en: Country
cy: Gwlad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Theme
cy: Thema

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Price
cy: Pris

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Code
cy: côd

en: Company
cy: Cwmni

en: Method
cy: Dull

en: Last name
cy: Cyfenw

en: City
cy: Tref

en: None.
cy: Dim

en: revert
cy: dychwelyd

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Products
cy: Nwyddau

en: URL path settings
cy: Gosodiadau llwybr URL

en: Rate
cy: Graddfa

en: Reports
cy: Adroddiadau

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: Admin
cy: Gweinydd

en: Total price
cy: Cyfanswm

en: Edit link
cy: Golygu dolen
