Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (73 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: view
el: προβολή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Theme
el: Θέμα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Price
el: Tιμή

en: Customers
el: Πελάτες

en: Customer
el: Πελάτης

en: Product ID
el: Α/Α προϊόντος

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: Code
el: Κωδικός

en: Company
el: Εταιρία

en: Method
el: Μέθοδος

en: SKU
el: Κωδικός

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: Full
el: Πλήρες

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Source
el: Πηγή

en: None.
el: Κανένα.

en: revert
el: επαναφορά

en: Cart
el: Καλάθι

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Shipping address
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Products
el: Προϊόντα

en: Grams
el: Γραμμάρια

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Add to Cart form
el: Φόρμα προσθήκης στο καλάθι αγορών

en: URL path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής URL

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Reports
el: Αναφορές

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: Total tax
el: Συνολικός ΦΠΑ

en: translate
el: μετάφραση

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Tips
el: Συμβουλές

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Add to cart form
el: Φόρμα "Προσθήκη στο καλάθι"

en: Total price
el: Τελική τιμή

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης

en: Search result
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
el: Εναλλακτικά καθορίστε μια εναλλακτική διεύθυνση URL με την οποία θα είναι προσπελάσιμο το περιεχόμενο. Για παράδειγμα, εισάγετε "about" όταν συντάσσετε μια σελίδα σχετικά. Χρησιμοποιήστε μια σχετική διαδρομή και μην προσθέτετε κάθετο στο τέλος, διαφορετικά το ψευδώνυμο URL δε θα λειτουργεί.
