Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Remove
eo: Forigu

en: Tags
eo: Etikedoj

en: view
eo: rigardi

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Code
eo: Kodo

en: City
eo: Urbo

en: Full
eo: Kompleta

en: None.
eo: Neniu.

en: revert
eo: malfari

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: Rate
eo: Noto

en: Reports
eo: Raportoj

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Address 1
eo: Adreso 1

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon
