Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (74 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Remove
gl: Quitar

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Tags
gl: Etiquetas

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Number
gl: Número

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Teaser
gl: Resumo

en: Theme
gl: Tema

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: Product ID
gl: ID do produto

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Code
gl: Código

en: Company
gl: Compañía

en: Method
gl: Método

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Full
gl: Completo

en: Token
gl: Símbolos

en: Source
gl: Orixe

en: None.
gl: Ningún.

en: revert
gl: volver

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Shipping address
gl: Enderezo de envío

en: Products
gl: Produtos

en: Province
gl: Provincia

en: Orders
gl: Pedidos

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Add to Cart form
gl: Formulario de engadir a cesta

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Rate
gl: Valoración

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Country code
gl: Código de país

en: Reports
gl: Informes

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: clone
gl: clon

en: Total tax
gl: Total de impostos

en: export
gl: exportar

en: Name of the product.
gl: Nome do producto

en: translate
gl: traducir

en: Tips
gl: Consellos

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Add to cart form
gl: Engadir ao índice do libro.

en: Total price
gl: Prezo total

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Search result
gl: Resultados da busca

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Order number
gl: Número de pedido

en: Save product
gl: Guardar produto

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
gl: De forma opcional, especifique unha URL alternativa pola   que se poda acceder a este contido. Por exemplo, escriba «acerca» cando escriba unha páxina acerca do sitio. Use una ruta relativa e non engada a barra inclinada o final, senón o el alias da URL non funcionará.
