Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Number
hy: Թիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Code
hy: Կոդ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
