Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Remove
mn: Устгах

en: Quantity
mn: Тоон

en: Tags
mn: Тагууд

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Number
mn: Дугаар

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Theme
mn: Загвар

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Code
mn: Код

en: None.
mn: Байхгүй.

en: revert
mn: буцаах

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Search result
mn: Хайлтын үр дүн
