Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Tags
my: Tag များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ

en: Search result
my: ရှာဖွေမှုရလာဒ်
