Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Remove
nn: Fjern

en: Quantity
nn: Mengd

en: view
nn: vis

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Price
nn: Pris

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Code
nn: Kode

en: City
nn: By

en: None.
nn: Ingen.

en: revert
nn: tilbakestill

en: Products
nn: Varer

en: URL path settings
nn: Innstillingar for nettadresse

en: Reports
nn: Rapportar

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: Search result
nn: Søkeresultat
