Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Shipping address
se: Poastačujuhus
