Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (32 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Remove
af: Verwyder

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Quantity
af: Aantal

en: Tags
af: Etikette

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Number
af: Getal

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Configure
af: Verstel

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Price
af: Prys

en: Code
af: Kode

en: Method
af: Metode

en: Source
af: Bron

en: None.
af: Geen.

en: revert
af: rol terug

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings

en: Reports
af: Verslae

en: Order number
af: Bestelligsnommer
