Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (52 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Source
bo: ཁུངས

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
bo: ནང་དོན་འདི་ལ་བཀོལ་སྤྱོད་ཐུབ་པའི་དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱས་ཆོག དཔེར་ན། ང་ཚོའི་སྐོར་གྱི་དྲ་ངོས་བཟོ་དུས། དབྱིན་ཡིག་གི་"about"་འབྲི་ཆོག ཐད་ཀར་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་གནས་ཁོངས་སྤྱོད་དགོས་པ་ལས་དབྱིན་ཡིག་གི་ཡོ་ཤད་སོགས་མཇུག་ཏུ་བསྣན་ན་དྲ་གནས་མིང་གཞན་ལ་ནུས་པ་མེད།

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།
