Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Tags
eu: Etiketak

en: view
eu: ikusi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Code
eu: Kodea

en: Method
eu: Metodoa

en: Note
eu: Oharra

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Full
eu: Osoa

en: Source
eu: Iturburua

en: None.
eu: Ezer.

en: revert
eu: leheneratu

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Reports
eu: Txostenak

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: export
eu: esportatu

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu
