Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (85 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Remove
fi: Poista

en: Currency
fi: Valuutta

en: Quantity
fi: Määrä

en: Tags
fi: Tagit

en: view
fi: näkymä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Number
fi: Numero

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Theme
fi: Teema

en: Configure
fi: Määrittele

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Price
fi: Hinta

en: Customers
fi: Asiakkaat

en: Customer
fi: Asiakas

en: Product ID
fi: Tuote ID

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: Code
fi: Koodi

en: Company
fi: Yritys

en: Method
fi: Tapa

en: Note
fi: Huomaa

en: SKU
fi: Koodi

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Full
fi: Kokonainen

en: Token
fi: Muuttuja

en: Source
fi: Lähde

en: None.
fi: Ei mitään.

en: revert
fi: palauta

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Billing address
fi: Laskutusosoite

en: Products
fi: Tuotteet

en: Province
fi: Provinssi

en: Grams
fi: Grammaa

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Add to Cart form
fi: Lisää ostoskoriin -lomake

en: URL path settings
fi: Polkujen asetukset

en: Rate
fi: Arvio

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Reports
fi: Raportit

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: clone
fi: kloonaa

en: export
fi: lataa

en: translate
fi: käännä

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Tips
fi: Ohjeita

en: Out of stock
fi: Ei varastossa

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: Total price
fi: Hinta yhteensä

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2

en: Address 1
fi: Osoitekenttä 1

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää

en: Search result
fi: Hakutulos

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Order number
fi: Tilauksen numero

en: Save product
fi: Tallenna tuote

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
fi: Vaihtoehtoisesti syötä vaihtoehtoinen osoite jota kautta tähän sisältöön pääsee käsiksi. Esimerkiksi kirjoita 'about' luodessasi 'tietoa sivustosta' sivua. Käytä relatiivista polkua, älä lisää loppuun '/' merkkiä tai osoitealias ei toimi.

en: Enable to override this field's links.
fi: Salli ylikirjoitus tämän kentän linkeille.

en: Order Cancelled
fi: Tilaus peruttu

en: Taxable
fi: Verotettava
