Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Code
ku: کۆد

en: Source
ku: سەرچاوە

en: None.
ku: هیچ.

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Search result
ku: ئەنجامی گەڕان
