Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Remove
sl: Odstrani

en: Quantity
sl: Količina

en: Tags
sl: Oznake

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Theme
sl: Tema

en: Configure
sl: Nastavi

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Price
sl: Cena

en: Code
sl: Koda

en: Method
sl: Metoda

en: None.
sl: Brez.

en: revert
sl: povrni

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Reports
sl: Poročila

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Search index
sl: Indeks iskanja
