Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Currency
ur: کرنسی

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Code
ur: کوڈ

en: None.
ur: کوئی نہیں۔
