Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (43 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: Tags
bg: Таг

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Number
bg: Число

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Teaser
bg: Резюме

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: Hostname
bg: Име на хост

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Price
bg: Цена

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: Note
bg: Бележка

en: Source
bg: Източник

en: None.
bg: Нищо.

en: revert
bg: връщане

en: Cart
bg: Количка

en: Products
bg: Продукти

en: Orders
bg: Поръчки

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Reports
bg: Доклади

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Total price
bg: Обща цена

en: Search result
bg: Резултат от търсенето

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
bg: По желание посочи алтернативен URL, чрез който това съдържание може да е достъпно. Напр., посочете "about" когато пишете страница About. Използвай относителен път без водеща наклонена черта.
