Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha6) - en to te translation catalogue (30 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: view
te: వీక్షించు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Number
te: సంఖ్య

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Code
te: కోడ్

en: City
te: నగరం

en: Full
te: పూర్తి

en: Source
te: మూలం

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: Reports
te: నివేదికలు
