Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha8) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Remove
be: Выдаліць

en: Tags
be: Катэгорыі

en: view
be: глядзець

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Number
be: Нумар

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Hostname
be: Імя хоста

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Code
be: Код

en: Method
be: Метад

en: Source
be: Крыніца

en: revert
be: адкат

en: Cron
be: Крон

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: Reports
be: Справаздачы

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: clone
be: клянаваць

en: export
be: экспартаваць

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем

en: Search result
be: Вынік пошуку

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
be: На выбар вызначце дадатковы URL, па якім змесціва можа быць даступна. Напрыклад, увядзіце "about", калі пішаце пра старонку "пра сайт". Выкарыстоўвайце адносныя шляхі і не дадавайце завяршальны слэш '/', бо псеўданім URL не будзе працаваць.
