Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha8) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Remove
bs: Ukloni

en: Tags
bs: Tagovi

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Number
bs: Broj

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Theme
bs: Tema

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Address
bs: Adresa

en: Code
bs: Kod

en: First name
bs: Ime

en: Source
bs: Izvor

en: revert
bs: vratiti

en: Products
bs: Proizvodi

en: URL path settings
bs: Postavke za URL putanje

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Edit link
bs: Izmjeni link

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
